Japonská detektívka Judgment predvádza v traileri herné možnosti

Judgment Trailer

Spin-off hernej série Yakuza.

Toshihiro Nagoshi a štúdio Ryu Ga Gotoku spojili svoje sily zo známym japonským hercom Takuya Kimurom a čoskoro vydajú detektívny spin-off série Yakuza. Práve séria akčných adventúr preslávila toto štúdio v Japonsku, ale aj na západe, kde SEGA už roky poctivo vydáva každý diel. Inak tomu nebude ani pri hre Judgment, hra vyjde na západe aj s anglickým dabingom.

Hra sa odohráva v rovnakom svete ako Yakuza, tento krát budú k dispozícii dve herné postavy. Prvou je detektív Takayuki Yagami, druhou jeho kolega Masaharu Kaito, ktorý sa chopí bojových scén. Judgment sľubuje kvalitný príbeh a prepracované herné mechaniky, sledovanie podozrivých, vypočúvanie a analyzovanie stôp zločinov. Napokon, najnovší trailer sa venuje práve prezentácii herných mechaník.

Judgment vyjde na našom trhu 25.6.2019, exkluzívne na PlayStation 4. PC verzia by mohla nasledovať neskôr, keďže SEGA už aktívne tlačí aj na vydávanie hier na PC.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site