Jason Momoa Just Cause

Jason Momoa bude hrať hlavnú postavu vo filme Just Cause

8 marca, 2017 Lukáš Kanik

V Just Cause filme si zahrá herec z Game of Thrones, respektíve prichádzajúci Aquaman.

Variety dnes prišlo s prvými informáciami ohľadom pripravovaného filmu Just Cause. Square Enix do svojho filmu obsadí herca Jasona Momoa, ten bude nový Rico Rodriguez, s ktorým sme si prešli všetky tri hry.

Jason Momoa je známy hlavne svojou postavou Khala Droga zo seriálu Game of Thrones, či z nového Netflix seriálu Frontier. Najnovšie si však zahrá aj Aquamana v pripravovanom komixovom filme z DC univerza.

Film Just Cause bude režírovať Brad Peyton, ktorý v minulosti natočil katastrofický akčný film San Andreas. Scenár napíše John Collee, ten sa zase podieľal na filme Master and Commander: The Far Side of the World.

Film Just Cause budú financovať číňania

Rico Rodriguez v hre vystupuje ako agent spoločnosti, ktorá sa snaží zvrhnúť diktátorské vedenie štátov. Príbeh filmu zatiaľ nie je známy a ako poznáme filmy podľa hier, tak skoro sa to ani nedozvieme. Film bude financovať čínska firma DNA Pictures, založená len v roku 2015.

Režisér Brad Peyton má momentálne rozrobených niekoľko filmov. S Dwaynom Johnsonom pracuje aktuálne na snímke Rampage.

S filmami podľa hernej predlohy to ale nikdy nevyzerá dobre. Za posledné roky sa osvedčil snáď len Prince of Persia od Ubisoftu, naopak film Assassin´s Creed pohorel. Tak isto aj film Warcraft.

Najnovší oznámený film okrem Just Cause je tiež Sleeping Dogs. V hlavnej úlohe si tam zahrá Donnie Yen, ktorého poznáme ako IP Mana.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články