Je tu prvá upútavka na The Game Awards

5 decembra, 2020 Ján Berzéty

Krátke video dokazuje, že sa máme na čo tešiť.

„Toto je naša noc na oslavu video-hier.“ Takto znie heslo tohtoročnej najväčšej udalosti herného sveta. The Game Awards sú už za rohom, a aby nám usporiadatelia skrátili čakanie, ponúkli 2-minútovú upútavku.

Popri tom, ako v pozadí hrá skladba My December od skupiny Linkin Park, sa vo videu objavujú momenty z tých najlepších hier tohto roka. Od post-apokalyptického sveta z The Last of Us Part 2, cez bojovných vikingov z Assassin’s Creed Valhalla, až po skákajúce postavičky v hre Fall Guys. Toto video vám pripomenie naozaj všetko.

Oku pozorného diváka ale určite neušli ani zábery z trailerov doposiaľ nevydaných hier. Reč je hlavne o Far Cry 6, Resident Evil VIII a Senua’s Saga: Hellblade II. Znamená to, že môžeme na ceremónii očakávať nové trailery z týchto hier.

Určite by to nebolo prekvapením, keďže vydavatelia spomínaných hier už v minulosti prezentovali nové tituly na The Game Awards. Napríklad, Senua’s Saga: Hellblade II bol oznámený na minulom ročníku a odvtedy sme sa nedozvedeli viac-menej nič nové o tejto hre. Možno teraz nadíde čas a dozvieme sa konkrétny dátum vydania hry. Ubisoft pred dvoma rokmi na The Game Awards predstavil trailer na hru Far Cry : New Dawn. Čo sa týka Far Cry 6 tak od jej odhalenia sme o hre nepočuli nič.  Toto všetko je len o dôvod naviac, prečo 10.decembra pozerať live stream z The Game Awards.

Ján Berzéty