Joe Danger: The Movie 1&2 prichádza na PC

25 mája, 2013 Ben
Štúdio Hello Games ohlásilo, že ich hra Joe Danger: The Movie 1&2 dorazí aj na PC. 
Hra bola doteraz dostupná iba pre PlayStation Network a XBOX Live, kde je doteraz jedna z najpredávanejších hier a po dlhej dobe sa konečne dostane aj na PC, kde sa bude predávať prostredníctvom Steamu. 

Obe hry prídu zo špeciálnymi nastaveniami pre PC. Budete si môcť nastavovať grafiku tak, aby to vyzeralo na vašom PC čo najlepšie. Hra bude dokonca podporovať aj Steam Bic Picture, takže si ju budete môcť zahrať na gauči, s gamepadom v ruke a v plnom rozlíšení na vašej TV.

Samozrejme nebude chýbať ani podpora Steam Workshopu, ktorý vám dovolí jednoducho sťahovať a vytvárať nové levely do hry. Jednoducho kliknete na level, ktorý si chcete zahrať a hneď sa objaví vo vašej hre. Do oboch hier bolo pridané ghost recording (záznam vášho hrania), ktorý vám umožní sa pretekať  s vašimi priateľmi na Steame. 
Zakladateľ štúdia Hello Games pri rozhovore povedal:

„Myslím si, že máme asi nejakú chorobu, pretože vždy keď vydávame našu hru an novú platformu, tak ju musíme nejako vylepšiť. Pridať nový engine a kopu nových veci do hry ako sú nové levely a podobne. Nedokážeme proste spraviť iba rýchly port na inú platformu, pretože by tam nemusel sedieť a hry by nefungovala ako mala. Takže sa s tým musíme pohrať, ale to čakanie bude stáť za to. Máme kopu prekvapený pre PC verziu hry Joe Dagner, ale o tých vam zatiaľ nepovieme nič, budete si musieť počkať. Dokonca ani ja sa neviem dočkať toto, že Joe Danger vyjde aj na PC!“

Dátum vydania hry Joe Danger: The Movie 1&2 zatiaľ ešte nebol stanovený.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=z962FIkpHpE[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články