It Takes Two Gameplay Trailer

Josef Fares predstavil It Takes Two v gameplay videu

23 februára, 2021 Lukáš Kanik

Prekvapivo zábavná kooperatívna hra pre dvoch.

Josef Fares o mesiac uvedie na trh svoju druhú hru, ktorá bude po vzore A Way Out znovu kooperatívna. A znova bude stavaná od základu pre dvoch hráčov. Preto tiež platí, že ak si hru kúpi jeden, môžu ju hrať obaja bez nutnosti druhej kúpy. Fares hru It Takes Two oznámil len nedávno, teraz nám predstaviť hrateľnosť.

It Takes Two sleduje príbed dvoch rodičov, medzi ktorými to nefunguje. Ich dcéra ich premenila v bábky a spolu budú musieť prekonať mnoho prekážok, aby znovu našli k sebe cestu. Príbeh tak otvára príležitosť mnohým vtipným situáciám, kedy to medzi týmito dvoma nefunguje, doberajú sa, ale zároveň si pomáhajú aby prežili. Na hre oceňujeme aj to, že cutscény boli nahrávané mo-capom a tak všetky animácie pôsobia prirodzene, aj keď rozprávkovo.

Gameplay video vám predstaví mnoho herných mechaník a rôznych levelov, ktoré sa budú často meniť. Takmer žiadny level nebude rovnaký. Josef Fares vo videu spomenul, že “namiesto zberateľských predmetov a iných žiarivých sračiek” radšej stavili na zábavnú a rôznorodú hrateľnosť. Oceňujeme aj prístup EA, že dáva Faresovi a jeho štúdiu Hazelight Studios kreatívnu slobodu, aj pri tvorbe trailerov.

It Takes Two vyjde na PC, konzoly Xbox a PlayStation už 26.3.2021. Cena hry je 39,99 eura.

Sledujte ma: