Juventus plne exkluzívny pre PES 2020

PES 2020

Tentokrát si FIFA bude musieť vymýšľať vlastný názov.

Svitá pre Konami so sériou PES na lepšie časy? Kto vie. Každopádne, ak ste fanúšikom Juventusu Turín a budete si chcieť za tento klub zahrať aj v nejakej videohre, budete musieť siahnuť po PES 2020.

Konami totižto s týmto talianským veľkoklubom podpísalo exkluzívnu spoluprácu. A čo to vlastne znamená? Že len Konami bude môcť používať názov, znak či dresy tohto klubu. Rovnako sa exkluzivita vzťahuje aj na ich štadión, Allianz Stadium. A hoci FIFA 20 bude môcť využívať reálne mená hráčov, bude musieť prísť s vymysleným názvom pre tento klub. Po novom tak vo FIFE nájdete klub s názvom Piemonte Calcio.

PES 2020  v priebehu pár dní oznámil už tretiu takúto spoluprácu. Predchádzajúce sa týkali Bayernu Mníchov a Manchesteru United. Tieto spolupráce však neboli tak drastické a kluby budú k dispozícii aj vo FIFE 20.

PES 2020 vychádza na PC, Playstation 4 a XBOX One už 10. Septembra. Ak chcete vedieť, ako sa nám hra pozdáva, určite si prečítajte naše E3 dojmy.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site