Kalypso oficiálne oznamuje pokračovanie Heretic Kingdoms

Shadows: Awakening vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4 v roku 2018

Séria Heretic Kingdoms sa oficiálne vracia po tom, čo Kalypso Media dnes oficiálne oznámili sequel k Shadows: Heretic Kingdoms. Toto izometrické RPG vyšlo ešte v roku 2014, novej hry sa dočkáme až budúci rok. Nám sa však predvedie už na výstave GamesCom budúci týždeň, odkiaľ by sme mali priniesť aj dojmy z hrania.

V Shadows: Awakening budeme ovládať postavu Devourera – démona zo sveta tieňov, ktorý dokáže absorbovať spomienky aj osobnosť duší. V preklade to znamená, že budeme mať možnosť získať schopnosti mnohých bojovníkov, potvrdených bolo zatiaľ 15 hrateľných. Príbeh hry by mal trvať viac ako 40 hodín a levely by mali byť plné logických hádaniek, cenného lootu a samozrejme questov.

V hre budeme plynule prepínať nie len medzi postavami (dušami bojovníkov) ale aj medzi dvoma svetmi. Medzi svetom živých a svetom duchov.

Kalypso Media dnes uverejnili aj prvý gameplay trailer spolu s niekoľkými screenshotmi. Izometrický pohľad tohto RPG sa zachoval.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site