Kanadský Walmart leakol dátum vydania Death Stranding

Vyzerá to tak, že hra je bližšie ako sme si doteraz mysleli!

Na ďalší počin Kojimu mnoho hráčov vzhliada s obrovskými očakávaniami. Hráči na Death Stranding čakajú už viac ako 2 roky, od Júna 2016, kedy na E3 konferencii Sony predniesol jednu z jeho najlegendárnejších viet – I´m back!

A vyzerá to tak, že hry sa dočkáme oveľa skorej, ako by sme sa nazdávali. Podľa dnešného leaku kanadského Walmartu, totižto Death Stranding vyjde už 30. Júna 2019. Obchod tak bez najmenších problémov pridal hru do ponuky a už si ju viete aj predobjednať.

Každopádne, podľa mierne uštipačného tweetu Geoffa Keighleyho sa dá očakávať, že je to pravda. Oznámenie dátumu vydania Death Stranding sme sa pravdepodobne mali dozvedieť až 6. Decembra počas The Game Awards. Bohužiaľ, nie všetky veci idú podľa plánu. Každopádne, počas tohto slávnostného večera by sme sa mali vidieť obrovskú dávku noviniek. Či už sa bude jednať o nové oznámenia alebo nové trailery z už oznámených hier. Mali by sme napríklad počuť novinky aj z Dragon Age série a mnoho ďalšiho.

BTW, kanadský Walmart má toho tento rok na rováši už viac. Veď len mesiac pred tohtoročnou E3 leakol viacero titulov, napríklad taký Rage 2.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site