Každá platforma bude mať inú grafiku v hre Destiny

18 júna, 2013 Marek Jaroš

Nevieme presne, ako to autori hry mysleli, no snáď nebudeme ukrátení na úkor súčasnej generácie konzol.

„Nechceme teraz hovoriť o špecifických vlastnostiach jednotlivých platforiem. Pre nás je to dobré načasované, vytvorili sme nový engine a môžeme sa pustiť do nových možností vďaka príchodu next-gen konzol. Existuje celá rada nových vecí vďaka možnostiam a schopnostiam nových konzol. Všetky skúmame, avšak základ Destiny bude rovnaký na všetkých platformách. Líšiť sa bude grafika, platforma od platformy, ale svet a ďalšie veci budú totožné“, vyjadril sa Harold Ryan, prezident Bungie.

A tým vyvolal aj priestor pre špekulácie. Znamená to teda, že zase budeme ukrátení o grafické možnosti next-gen konzol len kvôli tomu, že hra vyjde aj na Playstation 3 a XBOX 360? Alebo sa hra bude líšiť len v grafike generácii? Alebo sa budú líšiť dokonca aj PS4 a XBOX One verzie hry? Zatiaľ môžme len špekulovať…

Nuž, nateraz nevieme, ako veľmi sa budú jednotlivé verzie hry líšiť v závislosti od platformy. Isté je len, že každá bude mať rovnaké možnosti, svet, engine, … Len grafika sa bude líšiť. Ale ako? To sa dozvieme asi až keď hra vyjde. A aký je váš názor, ako veľmi sa budú líšiť samotné verzie hry?

[youtube]http://youtu.be/WBNdrJMwrkc[/youtube]

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články