Presný čas, kedy bude na Steame spustené demo Resident Evil 2

PC hráči si budú musieť na demo ešte chvíľku počkať. 

Toto demo sme si mali možnosť zahrať pred rokom na výstave E3 v Los Angeles a poviem vám, toto je jeden z najlepších remakov, aké kedy vyšli. Capcom už dnes vydá demo Resident Evil 2, ktoré však prichádza s unikátnym obmedzením. Hra vám dá k dispozícii iba 30 minút a ani o minútu viac.

Ak stihnete demo prejsť do 30 minút, spustí sa vám exkluzívny trailer na plnú hru a dokonca si demo môžete zahrať znova, dokým neuplynie celkových 30 minút. Ak demo nestihnete prejsť, máte smolu.

Čo je unikátne na tomto deme je, že demo beží always online a má dve vrsty DRM ochrany. To preto, aby moderi nemohli modifikovať hru a pozastaviť odpočítavanie 30 minút. Samozrejme sa o to budú pokúšať a my sme zvedaví, či sa im podarí zastaviť toto odpočítavanie a či ponúknu nejaký bypass na to, aby sme si mohli časovač v deme zastaviť.

Demo, ako aj plná hra budú mať ochranu Denuvo, ale plná hra bude hrateľná aj offline. Druhým riešením, ako si Demo zahrať viac krát, je proste si vytvoriť viac Steam účtov, alebo si ho zahrať aj na PC aj na konzolách, ak doma nejaké máte. Podľa toho, čo sme hrali, v Deme je skutočne čo objavovať.

A kedy vyjde Resident Evil 2 demo na Steame? Nech sa páči, časovač:

Resident Evil 2 dostane špeciálne demo

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site