Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Kedy štartuje Warzone 2.0?

Warzone 2.0 bude spustený v polovici Novembra.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik
COD Warzone 2.0 launch date

Activision dnes oznámil presné časy a dátumy spustenia Warzone 2.0, novej verzie populárnej battle-royale hry Call of Duty. Warzone 2 vyjde celosvetovo 16. Novembra 2022 o 19:00 nášho času na platformy PC, Xbox aj PlayStation. 

Preload bude možný už o dva dni skôr, hru si môžete dať sťahovať 14.11.2022 o 19:00. Samozrejme ako v prípade jednotky, aj nový Warzone bude zdarma. 

Počas launchu novej verzie budú servery pôvodného Warzone vypnuté. Hra sa však 28.11.2022 vráti už pod novým názvom Warzone Caldera. 

Warzone 2.0 má priniesť okrem tradičného battle-royale režimu aj nový "extraction" režim DMZ v štýle Escape from Tarkov. Ide o tímovú hru s príbehom, zameranú na kooperatívne hranie proti živým aj AI nepriateľom. Tiež pribudnú playlisty pre hranie v third-person režime (pohľad z tretej osoby). Viac info na PlayStation blogu

call of duty modern warfare 2 artwork 2022

Modern Warfare II prekročilo predaje v hodnote 1 miliardy dolárov

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik Hviezda

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články