Kickstarter – MotorGun: Return of the Auto Duel

22 júla, 2013 Ben

Zoberieme World of Tanks, zmiešame ho s Interstate 76 a dostaneme tým hru MotorGun: Return of the Auto Duel. 

Na Kickstartery sa obajavil nový, celkom zaujímavý projekt MotorGun: Return of the Auto Duel, závodná bojová hra s RPG prvkami. Na hre pracujú David Jaffe, tvorca Twisted Metal a God of War a Zack Norman, tvorca Interstate 76. Autori sľubujú reálnu fyziku áut, rozmanitú ponuku reálnych áut a úžasný zbraňový systém všetkých druhov.

V hre MotorGun budeme môcť svoje auta upravovať od farby až po technické vybavenie auta. Čím viac hráte tým do svojho auta dostávate stále lepšie a lepšie vybavenie ako turbo, minigun, rakety, ukazovateľ prehriatia, zariadenie ktoré odfúkne stromy z cesty a podobne.

Súboje sa budu odohrávať na otvorených plochách od opustených miest až po vyschnuté riečne korytá. Upravte si svoj tým, vyberte si taktiku a svoje auto a vrhnite sa do bojov v aréne v jednom z herných modov, vrátane starých známych ako Convoy, Capture the Flag a Salvage.

Hra MotorGun mal byť pôvodne čisto multiplayer titul, no štúdio Pixelbionic do hry pridá aj Single-Play kampaň.

Tým plánuje vyzbierať $650 000 v nasledujúcich 26 dňoch, taktiež autori zverejnili aj prvé gameplay zábery z hry. Celý projekt nájdete po rozkliku.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články