Killer Fog, asi najhorší projekt na Kickstarteri kopíruje Bloodborne

5 októbra, 2015 Lukáš Kanik

Vývojári chcú silou mocou vyťažiť na úspechu Bloodborne a Dark Souls.

Tento žáner je momentálne veľmi obľúbený. Bloodborne je asi najlepšia PlayStation exkluzivita, ktorá vyšla tento rok a fakt sa hrá neskutočne dobre. Na Kickstarteri sa objavil projekt Killer Fog, ktorý chce vyťažiť z týchto hier a to tým, že ich rovno okopíruje.

Dodnes ale vyzbierali len $81 dolárov z požadovaných $45,000. Táto hra už na prvý pohľad ničím nezaujme a na ten druhý si môžete všimnúť veľké podobnosti s hrami od From Software. Napríklad hlavný hrdina má rovnaké zbrane ako v Bloodborne, mesto sa tiež spracovaním trochu podobá a okopírovali dokonca aj UI na obrazovke. Na prezentačnom videu vás pobaví niekoľko vecí, vrátane animácií aj zvukov, kedy 6 ročné dievča plače ako novorodenec.

Vývojári si až tak verili, že pripravili Stretch goals až do 100 tisíc dolárov, kedy by eventuálne pripravili aj PS4 verziu. Vydanie hry odhadovali na rok 2016 ale keďže hra vyzbierala len 81 dolárov a do konca ostáva 5 dní, vyzerá to tak že tento klenot nikdy nevyjde a vy sa budete musieť uspokojiť „len“ s Dark Souls III, ktorý vyjde na Jar.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.