Kingdom Come: Deliverance dostáva recenzie

Ako obstálo české RPG v recenziách po svete?Dan Vávra si získal meno prácami na dnes už kultovej hre Mafia. No pred pár rokmi prišiel s podobne ambicióznym projektom, ktorý si na Kickstarteri získal mnoho fanúšikov. A ich čakanie sa končí, nakoľko dnes oficiálne vychádza Kingdom Come: Deliverance.

Recenzie sa rôznia a je z nich vidno, že hra nie je pre každého. Hra je totižto zasadená do roku 1403 a nie len život v tej dobe bol krutý a ťažký, ale aj ovládanie hry. V hre bojujete technikami, ktorými sa vtedy bojovalo a aby toho nebolo málo, musíte si dávať pozor na staminu či hlad. Hra tak miestami vraj pôsobí viac ako simulátor stredoveku, než RPG.

Avšak, hra sa nevyhla ani mnohým bugom a nepomáha ani rekordný, 23 GB day-one patch, ktorý nasledoval hneď ďalší o veľkosti 5 GB. Avšak, toto nie je nič netypické pre open-world hry a vývojári sa tak v nasledujúcich dňoch chybám povenujú. Na metacritic má hra hodnotenie v čase písania článku 74/100.

Hra vychádza dnes na PC, Playstation 4 a XBOX One.

Marek Jaroš

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem. Alebo s mojou priateľkou, Saši 🙂
Marek Jaroš
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site