eFootball PES 2022 Messi

Konami: eFootball bude pri vydaní v podstate demo

5 augusta, 2021 Marek Jaroš

Počet tímov a herných módov bude pri vydaní značne obmedzený.

Konami nám pred 2 týždňami odhalilo budúcnosť série PES. Teda, aby som boli presný – série PES končí a namiesto nej prichádza eFootball. Nový free-to-play titul, ktorý ale niektoré módy zamkne za platobnú bránu.

Avšak, stane sa tak až po vydaní. Presný dátum síce nepoznáme, no stane sa tak na jeseň, zrejme v priebehu Septembra alebo Októbra.

Pri vydaní sa dočkáme demo verzie

Kto čakal plnohodnotnú hru hneď pri vydaní, ostane poriadne sklamaný. Konami potvrdilo, že launch ponúkne akési demo. Ponuka tímov a módov bude poriadne obmedzená.

Možno sa pýtate, načo vlastne vydávať hru, ktorá ponúkne minimum obsahu. Aj na toto Konami odpovedalo – hru chce dostať von čo najskôr preto, aby si ju hráči mohli vyskúšať čo najskôr.

Ak ste sa chceli zhostiť role manažéra v Master League, budete si musieť ešte nejakú dobu zájsť chuť. Drobnou náplasťou tak môže byť aspoň to, že pri vydaní bude všetko zdarma. Dokonca hra nebude mať na začiatok ani žiadne mikrotransakcie. To sa však, bohužiaľ, časom zmení.

Ak chcete vidieť aktuálne naplánovaný roadmap pre obsah, alebo chcete vedieť, prečo hra vyzerá ako z roku 2013, prečítajte si aj náš starší článok. Odkaz naň nájdete na konci článku.

Pro Evolution Soccer sa mení na eFootball, bude zdarma

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.