Konami odhalilo eFootball PES 2020

eFootball PES 2020

Áno, Konami skutočne premenovalo Pro Evolution Soccer na eFootball PES.

Konami malo v posledných rokoch zvyk odhaliť nový diel PES série pár dní pred E3. Tento rok však bolo ticho a poviem vám, už som sa začínal báť, že Konami to s touto sériou zabalilo. Našťastie, dnes oznámili eFootball PES 2020.

Hoci názov znie trocha divne, Konami s hrou zrejme chce viac útočiť na e-sport. Predsa len, inú takúto hru nemajú. Ako môžete vidieť, na titulku sa opäť vracia Lionel Messi. Exkluzívna zmluva s Barcelonou tak zrejme bola predĺžená a štadión Camp Nou uvidíme opäť len v PES.

Vylepšení sa dočkal aj gameplay. Vývojári zapracovali na driblingu, kde sa hráči dočkajú nových pohybov a kľučiek. Upravený bol aj systém prihrávok či fyzika lopty. Pri vylepšeniach vývojári zmeny konzultovali s aj takou legendou akou je André Iniesta.

Najväčších zmien sa však dočkal Master League režim. Budeme mať interaktívny systém pri dialógoch, ktorý zrejme bude ovplyvňovať vzťahy s hráčmi. Vylepšenia sa dočkal aj systém vyjednávania pri podpisovaní nových hráčov. Bonusom budú aj legendárny tréneri ako Diego Maradona či Johan Cruyff.

eFootball PES 2020 vychádza 10. Septembra na PC, Playstation 4 a XBOX One.

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site