eFootball PES 2022 Messi

Konami stále pracuje na novinkách pre eFootball, tie však prichádzajú pomaly

31 mája, 2022 Marek Jaroš

eFootball dostane populárny Master League, avšak až v budúcom roku.

Konami štart novej éry série Pro Evolution Soccer, dnes už známej ako eFootball absolútne nezvládlo. Hra nie len vyzerala, ale aj sa hrala absolútne otrasne. A hoci pred časom vyšla verzia 1.0.0, ktorá mnoho neduhov naprávala, faktom stále je, že obsahu je málo.

Ten mal pribúdať postupne, no nutnosť opráv a vylepšení zrejme práce na novom obsahu spomalili. Aj preto najpopulárnejší mód celej série, Master League, vyjde až v budúcom roku. Samozrejme, ak ho budete chcieť hrať, budete musieť zaplatiť. Taktiež by sme sa do konca roka 2022 mali dočkať nových tímov, tie však zrejme taktiež budú dostupné ako platený obsah.

Čo však platené nebude (našťastie), bude cross-platform hranie medzi PC a konzolami. Akurát škoda, že toto autori sľubovali už pred rokom. Taktiež by sme sa mali dočkať nejakých editačných nástrojov. O čo ide, Konami nespresňuje. A nakoniec, v Lobby Match si budete môcť zahrať zápasy aj s tímami vytvorenými v rámci módu Dream Team. Tieto bezplatný novinky by mali prísť na jeseň/záver tohto roka.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.