Kooperatívna strieľačka Earthfall vyjde už o menej ako dva mesiace

Pozrite si nový trailer aj sadu screenshotov. 

Štúdio Holospark dnes oznámilo dátum vydania pre svoju nadchádzajúcu kooperatívnu strieľačku Earthfall. Hra vyjde 13.7.2018 na PC, Xbox One aj PlayStation 4 a to aj vo fyzickej podobe, na pulty obchodov ju bude dodávať Gearbox Publishing. Cena hry sa bude pohybovať len na 30 dolároch za štandardnú verziu a 40 dolárov bude stáť deluxe edícia.

Hra beží v Early Access na Steame už od konca minulého roka, my sme sa k nej bohužiaľ zatiaľ nedostali. Tam sa cena za early access zatiaľ drží len na 15 dolároch, takže ak sa chcete do hry dostať, možno je lepšie tak urobiť ešte pred vydaním, kedy cena hry stúpne. Hodnotenia užívateľov pritom nie sú vôbec zlé.

Earthfall je kooperatívna FPS strieľačka, ktorá sa odohráva na severozápade Spojených štátov. Tie napadli mimozemšťania a vy si to všetko môžete vychutnať v dvoch príbehových kampaniach. Formulka hry bola inšpirovaná hrami Left 4 Dead, takže ak máte radi kooperatívne hry, smelo do toho. Nižšie si môžete pozrieť trailer k dátumu vydania hry a sadu screenshotov z hry.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site