Kuroky odchází z Na’Vi pro Dota 2

19 augusta, 2014 Laďka Jonášová

Populární tým Natus Vincere ohlásil změny na soupisce týmu pro příští sezónu.

Oddíl Na’Vi pro hru Dota 2 své změny ohlásil již včera na svých oficiálních stránkách. Pro mnoho fanoušků bylo mírným šokem a velkým překvapením. Natus Vincere totiž oznámili, že se zbavují Kurokyho.

Kuro Salehi Takhasomi, jak zní celé jméno hráče, se vyjádřil k celé věci několika slovy: „Chtěl bych poděkovat Na’Vi za čas, které jsme spolu strávili. Jsou to nezapomenutelné vzpomínky a budu je milovat jak dlouho jen budu moct. Brzy se uvidíme.“

Odchod Kurokyho byl zapříčiněn nejspíš letošním neúspěchem, kdy hra týmu nebyla tak plynulá a hlavně stejně úderná jako v minulých letech. Kuroky se k týmu přidal v únoru minulého roku, a pomohl k druhému místu na The International 2013. Až začátkem letošního roku vše vypadalo jinak. Na’Vi se nedostali přes kvalifikaci Dreamhack Summer a i na na TI4 skončili v top osmičce. Tento neúspěch se právě dává za vinu tomuto Němci, i přesto, že jeho hra byla velmi kvalitní a skutečně v několika chvílích týmu velmi pomohl.

V diskuzích se spekuluje o odchodu Estonce Puppeyho z tohoto týmu. To jak to bude pravdivé se dozvíme snad v několika dnech.

dsc_0095

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články