Kuroky odchází z Na’Vi pro Dota 2

Populární tým Natus Vincere ohlásil změny na soupisce týmu pro příští sezónu.

Oddíl Na’Vi pro hru Dota 2 své změny ohlásil již včera na svých oficiálních stránkách. Pro mnoho fanoušků bylo mírným šokem a velkým překvapením. Natus Vincere totiž oznámili, že se zbavují Kurokyho.

Kuro Salehi Takhasomi, jak zní celé jméno hráče, se vyjádřil k celé věci několika slovy: “Chtěl bych poděkovat Na’Vi za čas, které jsme spolu strávili. Jsou to nezapomenutelné vzpomínky a budu je milovat jak dlouho jen budu moct. Brzy se uvidíme.”

Odchod Kurokyho byl zapříčiněn nejspíš letošním neúspěchem, kdy hra týmu nebyla tak plynulá a hlavně stejně úderná jako v minulých letech. Kuroky se k týmu přidal v únoru minulého roku, a pomohl k druhému místu na The International 2013. Až začátkem letošního roku vše vypadalo jinak. Na’Vi se nedostali přes kvalifikaci Dreamhack Summer a i na na TI4 skončili v top osmičce. Tento neúspěch se právě dává za vinu tomuto Němci, i přesto, že jeho hra byla velmi kvalitní a skutečně v několika chvílích týmu velmi pomohl.

V diskuzích se spekuluje o odchodu Estonce Puppeyho z tohoto týmu. To jak to bude pravdivé se dozvíme snad v několika dnech.

dsc_0095

Sleduj mě

Laďka Jonášová

Player since December 1998. Editor of centrumher.eu since June 2014. Meaning of life still not found...
Laďka Jonášová
Sleduj mě

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site