Posledná epizóda

CH Podcast #45 - Máme nový web, zahrali sme si God of War Ragnarok, tipujeme Hru roka

30. November 2022

Naša letná prestávka trvala dlhšie, ako sme si priali, ale sme späť! V najnovšej epizóde nášho CentrumHer podcastu sme sa porozprávali o našom novom webe. Hlavne o tom, ako prebiehala zmena, ako sme web testovali ale aj to, čoho sme sa pri prechode na nový systém báli najviac. Ak ste náš nový web ešte nevideli, určite si ho choďte pozrieť!

Obísť sme nemohli ani God of War Ragnarok. Hru sme hrali všetci a tak sme sa o nej pomerne rozsiahlo pobavili. Samozrejme, spoiler free!

A obísť sme nemohli ani blížiaci sa galavečer, kde sa dozvieme meno Hry rok. Prebrali sme si naše tipy na toto prestížne ocenenie. A v rámci debaty sme zablúdili aj k Xboxu, ktorý mal skvelý rok, akurát mu chýbali exkluzivity.

La Casa de Papel (Money Heist) sa dočká mobilnej hry

Obľúbený Netflix seriál príde aj na mobily ako hra.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš Marek Jaroš

10. Jún 2022

La-Casa-de-Papel-mobilna-hra

Jeden z najpopulárnejších seriálov posledných rokov, La Casa de Papel, sa dočká oficiálnej hry.

Hra ponúkne svojský art-štýl a vy sa v nej stanete členom gangu, ktorý sa s Daliho maskou na tvári snaží úspešne vykonať obrovskú lúpež. O hre toho veľa nevieme. Počas Netflix Geeked Week 2022 live-streamu sme mali možnosť vidieť aj krátku ukážku hrateľnosti, v ktorej bolo vidieť, že v hre budete zneškodňovať nepriateľov, riešiť rôzne hádanky, no príde aj akčné strieľanie.

Mobilná hra La Casa de Papel (Money Heist) nateraz nemá stanovený dátum vydania, no dočkať by sme sa jej mali už čoskoro.

Titulný obrázok Youtube videa

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Marek Jaroš

Marek Jaroš

The Last of Us, Life is Strange či God of War, to je moje 🙂 S Lukášom to na webe ťahám už od roku 2013. Navyše, od mája 2020 ma môžete počuť aj v našom CH Podcaste.

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články