LanCraft začíná už zítra

17 septembra, 2014 Laďka Jonášová

Jak probíhají přípravy na největší LAN párty u nás? Nebo jak vypadá harmonogram celé akce? Nebo vás zajímá, kdy dorazí na místo naše redakce? Více v celém článku.

Čekání na tuto senzační akci ve Starém Městě u Uherského Hradiště je konečně skoro u konce. Zítra začíná událost, která z malé sokolovny udělá na několik dní rájem herního světa. Téměř 30 sehraných týmů se pokusí ovládnout celý LanCraft, ať už v Counter Strike: Global Offensive, League of Legends nebo Heartstone: Heroes of Warcraft.

Zítra v poledne proběhne oficiální zahájení akce a bude na plánu už několik doplňkových akcí. Jedna z nich je ochutnávka všech věcí na baru, druhá je pokec s profesionálními hráči a nebo ostatními fanoušky. Akce pokračuje dvěma herními dny, kdy budou probíhat všechny turnaje, včetně i StarCraftu 2. Během těchto dvou dnů se určí, kdo postoupí na Mistrovství ČR, které uskuteční za několik dnů v pražských Letňanech. V neděli akce končí, ale lze předpokládat, že se sešlost hráčů prodlouží ještě o několik hodin. Kdy totiž máte možnost společně s hráči, fanoušky, diváky a organizátory probrat u oficiálních LanCraft toastů, co se děje na herní scéně?

Níže najdete harmonogram celé akce, který se může vlivem délky některých her mírně změnit. Najdete v něm, i kdy na místo dorazí naše redakce. Během dění ve Starém Městě se na naší stránce budou objevovat aktualizované streamy her. Pokud vás zajímá rozložení do skupin, případně podrobný harmonogram, rozklikněte si tento odkaz, na kterém se bude plán měnit.

Laďka Jonášová
Sleduj mě