Last Year The Nightmare postavi piatich školákov proti zabijakovi

Last Year The Nightmare Screenshot_02

Vyzerá to zaujímavo, žeby ďalší Friday the 13th?

Posledný rok aj niečo zažívame boom hier s asymetrickým gameplayom. Hoci tento trend začal pravdepodobne vydaním Evolve, žáner sa stal populárnym až neskôr. Postarali sa o to hlavne výborne multiplayerové hry Friday the 13th aj Dead by Daylight, ktoré do akcie primiešali prvky hororu a survivalu. Hra Last Year The Nightmare je už síce oznámená dlho, ale vývoj pred rokmi akosi zamrzol, preto som rád, že vývojári našli vydavateľa. Netradične, mala by vyjsť zatiaľ exkluzívne na Discorde.

Aj tu bude o prežitie bojovať päť preživších školákov, ktorí sa musia postaviť jednému extrémne silnému vrahovi. Hra je zasadená do roku 1996, počas Halloweenskej noci a odohráva sa na strednej škole. Preživší budú mať na výber postavu aj špecializovanú triedu, vrah si môže vybrať zase z troch postáv, každá so špeciálnou zbraňou. Zaujímavé je, že vrah sa bude môcť po mape pohybovať neviditeľne osobne a útočiť alebo v predátor móde, bez možnosti útoku. Na druhej strane, piatim ostatným hráčom môže znepríjemniť hru rôznymi pascami.

Nižšie si môžete pozrieť aktuálny trailer aj oficiálne screenshoty, viac nájdete na oficiálnej stránke hry. Graficky ani hrateľne to vôbec nevyzerá zle, trailer nižšie je nahraný priamo v engine hry.

Last Year The Nightmare by malo vyjsť na Discorde niekedy budúci rok, exkluzívne na PC.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site