Lawbreakers je už oficiálne mŕtve, posledný vývojár vypol servery

R.I.P Lawbreakers a Boss Key Productions.

Lawbreakers bol jeden z najväčších prepadákov minulého roka a po tom, čo hra vyšla, mala menej hráčov ako v closed bete. Dokonca hra mala menej hráčov ako v bete aj po tom, čo prešla na free-to-play formát a používateľská základňa činila len pár stoviek hráčov. O Lawbreakers sme písali článok, ktorý sme venovali všetkým prepadákom za posledný rok.

Štúdio tento rok v Máji zavrelo svoje brány a vývojári sa rozpustili. Ostalo možno už len pár jednotlivcov, ktorí udržali servery nažive dovtedy, kým sa nedoriešia nejaké ekonomické záležitosti, prípadne ešte nejaké refundy od hráčov. Josh Rife, senior environment artist, oznámil že vypína už aj servery.

Hru už dokonca nenájdete ani na Steame a zmienka o Steam stránke tejto hry ostala už len na Googli. Cliff Bleszinsky pripravuje knihu, v ktorej popíše svoju kariéru a to, ako vyzeral vývoj Lawbreakers, či novej hry Radical Heights, ani tá štúdio nedokázala zachrániť.

Na druhej strane, vývojári mohli nechať súbory voľne dostupné, možno by sa do toho obula komunita a hru by udržiavali nažive aj roky po ukončení oficiálnej podpory.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site