Silent Hill Leaked Screenshot 4

Leaker zverejnil prvé screenshoty z chystaného Silent Hill

14 mája, 2022 Lukáš Kanik

A vraj vzniká aj v spolupráci so Sony.

Konami si informácie o Silent Hill poctivo stráži a odkedy sa rozišli s Hideom Kojimom, o hre sme toho veľa nepočuli. Čas od času sa však objavujú drobné informácie o novej hre Silent Hill, ktorú má Konami stále vo vývoji.

Leaker AestheticGamer aka Dusk Golem na Twitteri zverejnil štyri screenshoty, ktoré vraj pochádzajú z chystanej hry. Vytvorené však boli ešte v roku 2020 a tak sa podľa neho mohlo odvtedy niečo zmeniť. Sebavedomo podotýka, že o pravosti screenshotov má dôkazy.

To, že sú asi pravé dokazuje aj fakt, že Konami na neho uvalilo DMCA strike a screenshoty boli z Twitteru zmazané. Dnes však kolujú všade na internetoch a tak si ich môžete pozrieť aj u nás.

O príbehu, hlavných postavách či prostrediach toho stále veľa nevieme. Jednou z nových prekvapivých informácií je, že hra bude s hráčom komunikovať aj cez SMSky. Pri hraní si môžete zaregistrovať mobilné číslo a herné postavy vám budú posielať SMS. Aj keď práve nebudete v hre.

Leaker však na inom fóre ešte prezradil, že Sony sa na vývoji podieľa tiež. Môže tak ísť o PS5 exkluzivitu. A tiež to, že to nie je jediná Silent Hill hra vo vývoji.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.