The Division Heartland

Leakeri zverejnili videá z The Division Heartland

17 mája, 2021 Lukáš Kanik

Aj napriek tomu, že ich Ubisoft vyzval, aby tak nerobili.

Ubisoft počas uplynulých dní organizoval online predvádzačku novej hry The Division Heartland, free-to-play verzie The Division. Taylor Epperly, hlavný dizajnér hry v ňom špeciálne vyzýval účastníkov, aby video nezverejnili a neleakovali žiadne detaily. ”

Aj napriek tomu sa 20-minútová gameplay prezentácia dostala na internet, aj keď teraz je už zmazaná aj z Redditu, Youtube, Vimeo aj Twitteru. Dozvedeli sme sa však niekoľko zaujímavých detailov o The Division Heartland.

Znovu ide o open-world strieľačku plnú lootovania, objavovania a bojov. Kontaminácia oblasti má byť tou najsilnejšou v hrách Division a bude hráčov obmedzovať v tom, ktoré časti mapy budú aktuálne dostupné.

Heartland sa nebude odohrávať vo veľkomeste ale na vidieku. Dejiskom je malé americké mestečko Silver Creek. V hre bude kooperatívny PvE mód Expedition, ale aj PvEvP režim pre 45 hráčov s názvom Storm. Zasadene nápadne pripomína inú podobnú survival hru – The Day Before. Užívateľské prostredie vyzerá ako kombinácia The Division a Far Cry. Nebude chýbať ani battle-pass na monetizovanie kozmetického obsahu.

Viac detailov od Ubisoftu by sme sa mali dozvedieť niekedy okolo E3, kedy má Ubisoft naplánovanú konferenciu.

The Division Heartland bude free-to-play, Ubisoft chystá aj mobilnú verziu

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: