Letošní LanCraft je poslední ve Starém Městě

12 septembra, 2014 Laďka Jonášová

Nedávno se pořadatelé vyjádřili ohledně příštího ročníku LanCraftu a zároveň prozradili, že letos je naposledy ve Starém Městě u Uherského Hradiště.

Ve Starém Městě je LanCraft od roku 2010, kam se dostal přes Rýmařov a Krnov. Každý krok do nového prostoru a města, znamenal změnu. Pozitivní změnu, která přivedla desítky hráčů navíc. K tomu všemu pochopitelně přibylo i více zájemců o více soutěžních her, ale i celkově možnost rozšířil areál o několik atrakcí navíc. Díky tomu mohl LanCraft růst a zároveň pobavit velké počty diváků. Dá se hovořit, že díky tomu LanCraft určoval směr podobných akcí.

Letošní LanCraft Autumn 2014 je však poslední akcí ve Starém Městě. Jak se vyjádřil hlavní organizátor Lukáš “Jump” Vobelecký, je potřeba LanCraft opět posunout dál. Znamená to, že příští ročník bude jenom jeden a nebude tak třeba dělit tuto lan párty podle her. Bude tak konečně možnost vidět a zahrát si více her na jednom místě v jeden termín. Zároveň se tak zvětší počet hráčů a bude tak šance namlsat všechny zájemce o hraní, kteří se letos kvůli kapacitě už nestihli zaregistrovat.

Jump se k celé situaci vyjádřil ve videu níže, kde vás zároveň pozve na letošní ročník, kam se mimochodem chystáme.

Laďka Jonášová
Sleduj mě