Life Is Strange: True Colors Wallpaper

Life is Strange: True Colors prichádza na Switch, poznáme dátum vydania

25 novembra, 2021 Marek Jaroš

Majitelia Nintenda Switch si už onedlho zahrajú Life is Strange: True Colors.

Life is Strange: True Colors prišiel začiatkom Septembra na PC, konzoly a Google Stadia. Pôvodné plány hovorili o tom, že v rovnakom čase vyjde nie len Switch verzia hry, ale aj remaster prvých dvoch dielov. Ani jedno z toho sa nakoniec nekonalo.

Dnes sme sa však dozvedeli, že Life is Strange: True Colors príde na Nintendo Switch už 7. Decembra. Avšak, len digitálna verzia na Switch eShope. Ak budete chcieť mať krabičkovú verziu, budete si musieť počkať do 25. Februára 2022.

Life is Strange: Remastered Collection príde na všetky platformy 1. Februára 2022.

Life is Strange: True Colors stojí za vašu pozornosť

Ak nad hrou váhate, možno vás o jej kvalitách presvedčí naša recenzia, v ktorej sme ju ohodnotili známkou 8.6/10. V zhrnutí som o hre napísal toto: „Life is Strange: True Colors je klasickým Life is Strange titulom. So všetkým dobrým, ale aj zlým, čo k tomu patrí. Štúdio Deck Nine si dalo tú námahu a vytvorilo skvelý príbeh zabalený do prekrásnej artovej grafiky. Ak ste fanúšikom série, nemáte nad čím premýšľať. Ide o jasnú kúpu. A vy, ktorí váhate, špeciálne ak máte radi hry s voľbami, True Colors by ste rozhodne mali dať šancu.“ 

K hre vyšlo aj rozšírenie Life is Strange: Wavelengths, ktoré skvele dopĺňa základnú hru. Dojmy z Wawelengths nájdete v našom staršom článku.

Life is Strange: True Colors – Recenzia

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.