Logitech G335 Gaming Headset

Logitech G predstavuje nový káblový headset G335 pre hráčov

29 júna, 2021 Lukáš Kanik

Kvalitný zvuk dopĺňa atraktívny, ľahký a tenký dizajn

Logitech G predstavuje nový ľahký káblový hráčsky headset Logitech G335 a novú hráčsku myš Logitech G305 v mentolovej farbe. Na Slovensku sa headset Logitech G335 bude predávať od 16. júna v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69€. Nová bezdrôtová hráčska myš Logitech G305 LIGHTSPEED v mätovej farbe sa bude predávať za 59.99€.

S hmotnosťou 240 gramov je hráčsky headset Logitech G335 jedným z najľahších svojho druhu na trhu. Má podobnú konštrukciu ako oceňovaný bezdrôtový headset G733 z farebnej kolekcie Logitech G, je však štíhlejší. Disponuje výmenným nastaviteľným hlavovým pásikom a náušníkmi z mäkkej tkaniny, ktoré sa prispôsobia vašej hlave a zabezpečia dlhodobé pohodlie pri akomkoľvek hernom štýle.

G335 je k dispozícii v čiernej a bielej farbe so zodpovedajúcimi obojstrannými hlavovými pásikmi a je vítaným prírastkom do žiarivo farebnej, zábavnej a pôsobivej sady herného vybavenia. Sú tiež kompatibilné s doterajšími farebne zladenými hlavovými pásikmi a hravými krytmi mikrofónov.

Headset Logitech G335 umožňuje jednoduché pripojenie a použitie takmer s akoukoľvek hernou platformou štandardným 3,5 mm audio konektorom. Kvalita zvuku, vstavané ovládacie prvky, koliesko hlasitosti umiestnené priamo na slúchadle a mikrofón vypínateľný pootočením ramena, umožňujú hráčom ponoriť sa naplno do hry bez akéhokoľvek rozptyľovania.

Káblový headset Logitech G335 sa bude predávať na Slovensku a v Českej republike od 16. júna v čiernej a bielej farbe za odporúčanú maloobchodnú cenu 69€. Hlavové pásiky, ktoré sú už k dispozícii v ôsmych rôznofarebných variantoch, sa predávajú za odporúčanú maloobchodnú cenu 9,99€ za kus a nová bezdrôtová hráčska myš Logitech G305 LIGHTSPEED v mätovej farbe bude k dispozícii za 59.99€.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.