Logitech predstavil svoju najlepšiu hernú bezdrôtovú myš G900

24 marca, 2016 Lukáš Kanik

Logitech G900 Chaos Spectrum ponúkne pokročilý optický snímač, RGB podsvietenie a mechanické tlačidlá.

Logitech práve dnes oznámil svoju najlepšiu bezdrôtovú hernú myš. Jej názov je Logitech G900 Chaos Spectrum a na náš trh sa dostane už budúci mesiac. Inšpirovaná bola znova profesionálnymi hráčmi, ktorí vyžadujú okamžité reakcie.

Vnútri nájdeme snímač PMW3366 čo je podľa Logitechu najmodernejší senzor použitý v herných myšiach. Senzor má nulové vyhladzovanie a snímať dokáže v rozlíšení 200 – 12000 DPI. Špeciálne sú aj tlačidlá, tie fungujú na akýchsi mechanických závesoch na pivotoch. Vďaka tomu k stlačeniu treba menej sily a kratšiu vzdialenosť, viď gif. Odolnosť tlačidiel by mala byť 20 miliónov kliknutí.

Zaujímavosťou je, že myš je stavaná pre pravákov aj ľavákov, postranné tlačidlá na pravej alebo ľavej strane je totiž možné zameniť za hladkú krytku. Ďalšie tlačidlá sa potom nachádzajú hneď za kolieskom, napríklad aj to, ktoré reguluje odpor kolieska pri rolovaní.

Batéria má vydržať 32 hodín hrania bez podsvietenia, s podsvietením 24 hodín. To si môžete nastaviť v 16,5 miliónoch farieb a batériu je potom možné dobiť za dve hodiny. Váha myšky nepresiahla 107 gramov, váhu si však viac neupravíte.

Doporučená cena Logitech G900 Chaos Spectrum je 179€.

Logitech-G900-01

 

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články