Ľudia z Telltale odhalili key art poslednej sezóny The Walking Dead

Tá by mala vyjsť niekedy v neskoršom období tohto roku.

Autori sa chystajú vniesť do problematiky viac svetla na výstave PAX East v piatok 6. apríla. Spolu s tímom okolo The Walking Dead príde aj herečka Clementine, Melissa Hutchison. Spoločne sa retrospektívne pozrú na doterajší Clementinein príbeh a na to, ako sa to celé skončí.

Tí, ktorí sa nemôžu výstavy zúčastniť osobne, budú môcť sledovať livestream na twitchi. Neskôr budú autori odpovedať na otázky týkajúce sa poslednej sezóny hry na Skybound livestreame.

Ak by sa niekto udalosti zúčastnil ako cosplayer niektorého z herných charakterov, je vrelo vítaní medzi ostatnými, s ktorými môže pokecať, alebo si spraviť nejaké fotky, napríklad aj s Melissou Hutchison. Tá naviac bude na PAX-e rozdávať autogramy.

Jakub Babík

Hry sú mojou neprekonateľnou vášňou už od piatich rokov. Medzi najobľúbenejšími titulmi u mňa nájdete Splinter Cell, Mass Effect alebo Assassin's Creed. Milujem stealth, akčné, FPS žánre a zvyčajne nepohrdnem ani dobrou adventúrou, z času na čas aj stratégiou. Nemusím racingovky a väčšinu MMORPG. Na ľuďoch si vážim zodpovednosť, dobrosrdečnosť, úsmev a seriózny prístup k práci.
Jakub Babík

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site