Madden NFL 21 User Score

Madden NFL 21 oficiálne najhoršie hodnotená hra roka

31 augusta, 2020 Lukáš Kanik

Podľa užívateľov na Metacritic.

Kto by to bol povedal, že ocenenie najhoršie užívateľsky hodnotenou hrou bude titul od Electronic Arts. No stalo sa. Madden NFL 21 je oficiálne najhoršie hodnotenou hrou tohto roka na portáli Metacritic podľa užívateľov.

Tým sa hodnotenie hry Madden NFL 21 podarilo zraziť na pekných 0.4/10 (ráno bolo aj 0.3/10) a je tak horšia, ako Nascar Heat 5, či Fast and Furious Crossroads. Dve menované hry majú veľký náskok, hodnotenie majú 1.6 respektíve 1.8.

Keď sa pozrieme na užívateľské hodnotenia, viac ako 1600 z nich sú negatívne recenzie. Ľudia sa sťažujú na obrovské množstvo bugov a že je to prakticky to isté, čo minulý rok – len horšie. Jediným prínosom do hry je režim The Yard, všetko ostatné je tvorené tak, aby sa to dalo monetizovať.

Recenzenti hru ohodnotili priemernou známkou 62% aj z toho dôvodu, že hra sa hodnotí ako celok, nie len z pohľadu toho, či sa niečo zmenilo oproti Madden NFL 20.

Ľudia sa ale zhodli na tom, že tento diel amerického futbalu by si ľudia za žiadnych okolností nemali kupovať. Aj tak sa dá vyjadriť nesúhlas so smerovaním série pod taktovkou Electronic Arts.

Sledujte ma: