Mafia Definitive Edition CZ Dabing

Mafia: Definitive Edition je nyní k dostaní celosvětově!

25 septembra, 2020 Lukáš Kanik

MAFIA: Definitive Edition a MAFIA: Trilogy nyní v prodeji!

Prožijte znovu strhující kriminální ságu původní Mafie, která byla kompletně přepracována od základů pro PlayStation 4, Xbox One a PC skrze Steam a Epic Games Store.

Mafia: Definitive Edition završuje kompletní ságu Mafia: Trilogy, která zahrnuje remake Mafia, remaster Mafia II a Mafia III od 2K a Hangar 13.

Společnost 2K a její vývojáři Hangar 13 dnes uvedli na trh Mafia: Definitive Edition, od základu kompletně vytvořený remake původní Mafie. Remake, který zahrnuje rozšířený scénář, další custceny a zcela nové herní sekvence a funkce. Neopomenuli ani zcela nový orchestrální soundtrack, který celou hru perfektně podtrhuje.

Vychutnejte si Launch Trailer k Mafia: Definitive Edition v českém znění!

Vývojáři z Hangar 13 patří bezesporu mezi nejtalentovanější vypravěče v našem oboru”, řekl David Ismailer, prezident společnosti 2K.

“Společnost má příležitost představit nové generaci hráčů tuto uznávanou klasiku po téměř dvaceti letech.” Jsme nadšeni, že mají zájem nováčci ale vracejí se i fanoušci původní Mafie a mohou tak zažít rozsáhlejší cestu Tommyho Angela.”

Všech třech dílů se celosvětově prodalo více než 18.9 milionů kusů. Nyní si hráči mohou poprvé užit všechny tři hry na konzolích dnešní generace, v jedné definitivní edici organizovaného zločinu Mafia: Trilogy.

  • Mafia: Definitive Edition – Od základů tvořený remake milované klasiky
  • Mafia II: Definitive Edition – Ultra HD remaster fanoušky oblíbené hry
  • Mafia III: Definitive Edition – Znovupředstavení oceňovaného příběhového mistrovského díla.
Lukáš Kanik
Sledujte ma: