Mafia Remake datum vydania

Mafia: Definitive Edition je odložená!

7 júla, 2020 Lukáš Kanik

Odklad Mafia Remake spôsobil aj COVID-19.

Vydavateľ nám dnes zaslal smutnú správu – Mafia: Definitive Edition nevyjde na moje narodeniny. Neviem, čo smutnejšie ešte existuje. Nový dátum vydania však nie je ďaleko a remake Mafie sa posunul len o mesiac.

“Vzhledem k okolnostem plynoucích z probíhající pandemie COVID-19 dochází k posunutí data vydání Mafia: Definitive Edition Mafia: Trilogy. Úplné vyjádření od studia Hangar 13 a 2K naleznete níže. Mafia: Definitive Edition a kolekce Mafia: Trilogy bude v prodeji od 25. 9. 2020 na PC PlayStation 4 Xbox One.”

Aby vás to tak veľmi nebolelo, prinášame vám prvý gameplay teaser z Mafia: Definitive Edition. Celý gameplay trailer bude vydaný 22.7.2020.

Vyjadrenie štúdia k odkladu dátumu vydania Mafia Remake

K odkladu hry sa vyjadrilo aj štúdio Hangar 13, v ktorom je hra vo vývoji: “Celosvětové vydání Mafia: Definitive Edition je nyní plánováno na 25. září 2020. Ačkoliv jsme původně plánovali vydat hru o měsíc dříve, 28. srpna, dokončení prací s ohledem na původní datum vydání se stávalo čím dál více náročnější vzhledem k probíhající globální pandemii COVID-19, a poslední věcí, kterou jsme chtěli, bylo dělat jakékoliv kompromisy z hlediska kvality.”

“Už od samého začátku pro nás byla práce na tomto projektu vášní. Mnoho z našich vývojářů se podílelo na práci na původní Mafii, a všichni z nás jsou oddaní vytvoření modernizovaného zážitku hodného této nestárnoucí klasiky. Ceníme si vaší trpělivosti a pochopení, zatímco se snažíme z Mafia: Definitive Edition udělat ten nejlepší možný zážitek pro všechny fanoušky po celém světě.”

“S přihlédnutím k výše uvedenému chápeme, že toužíte vidět více. Proto s potěšením oznamujeme, že již za dva týdny 22. června přineseme zcela první gameplay video ze hry Mafia: Definitive Edition.

Dátum vydania Mafia: Definitive Edition bol teda posunutý najmä kvôli tomu, že pri vývoji mnoho ľudí musí pracovať z domu. COVID-19 takisto spôsobil medzery v distribúcii hry vo svete.

Marek Vašut bude znovu dabovať Tommyho v Mafia Remake

Sledujte ma: