Magazín Forbes sa postara o únik oznámenia DIABLO 3 na Nintendo Switch

Blizzard si oznámenie šanoval na GamesCom. 

Občas sa stáva, že nedopatrením vypustia informácie aj profesionálni novinári aj napriek tomu, že v tlačovej správe je uvedené časové embargo. Magazínu Forbes sa včera podarilo vypustiť informáciu o DIABLO 3 na Nintendo Switch, spolu so všetkými detailami, ktoré potrebujeme vedieť. Správa bola veľmi rýchlo stiahnutá zo stránok Forbes ale Redditu sa ju podarilo uchovať.

Pôvodná hra z roku 2012 sa tak dostane aj na Nintendo Swich, spolu s datadiskom Reaper of Souls aj prídavkom Rise of the Necromancer. Switch verzia s názvom Eternal Collection bude obsahovať všetok doteraz vydaný obsah a stáť bude 59,99 dolárov. Medzi exkluzívnymi bonusmi na Nintendo Switch nájdeme napríklad set armoru Legend of Ganondorf, portrét aj zvieratko.

Switch verzia bude podporovať lokálny aj sieťový multiplayer. Lokálne môžu na jednej konzole Switch hrať až štyria ľudia, prípadne sa môžu zosieťovať štyri Switch konzoly bez nutnosti pripojenia na internet. Online môžu byť v jednej party rovnako štyria ľudia. Hra bude podporovať aj cloudové ukladanie postupu.

Pre Blizzard to bude prvá hra po 15tich rokoch vydaná na konzolu Nintendo.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site