Máme logo nového Need For Speed Heat, aj prvé detaily

Need For Speed Heat Logo

Need For Speed Heat má príchuť 80-tych rokov.

Spoločnosť EA dnes oficiálne oznámi nový diel závodnej série Need For Speed. Oznámenie novej NFS hry je naplánované na 15:00 nášho času a gameplay by sme mali vidieť už budúci týždeň, počas GamesComu.

Už pred pár dňami sme vás informovali o tom, že nová NFS hra by sa mala volať Need For Speed Heat. Dnes to v podstate môžeme potvrdiť oficiálnym logom, ktoré sa našlo vo videu od Electronic Arts. Logo sa skrýva medzi miniatúrami tohto videa, ktoré sa dajú extrahovať momentálne z Youtube.

Unikli aj iné detaily. Napríklad, hra nebude always online a dá sa normálne pozastaviť. NFS Heat bude zameraný na pouličné závodenie a naháňačky s policajtami, čo sa bude podobať na NFS Most Wanted. Policajti sú teda aj vo free ride, nebudú chýbať helikoptéry, levely heat a zvyšujúca sa náročnosť policajtov. Drifting bude totálne prekopaný a dostupnejší pre nových hráčov.

Heat sa má odohrávať v Miami, alebo v meste, ktoré je inšpirované týmto mestom. Celá hra bude v štýle 80-tych rokov, takže veľa neónov, ružové/fialové farebné tóny a tak podobne. Denný a nočný cyklus nie je celkom dynamický a denná doba sa mení v závislosti od príbehu alebo od závodov.

V novej hre by sa tiež mali vrátiť aj legálne závody. Pôjde teda o kombináciu nelegálnych a legálnych závodov, ako napríklad v Pro Street.

Hru vyvíja štúdio Ghost Games, ktoré v minulosti vydalo NFS 2015, Rivals a Payback a vyjde na jeseň.

Need For Speed Heat Logo

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site