Man of Medan bude mať multiplayer, sledujte trailer

Man of Medan

Dva multiplayerové módy v horore The Dark Pictures Anthology: Man of Medan.

Supermassive Games odhalili dva multiplayerové módy do hororu Man of Medan, ktorý štartuje sériu hororových hier The Dark Pictures Anthology. Ak ste náhodou hrali Until Dawn, alebo The Inpatient, pravdepodobne už viete, čo vás bude čakať. Hoci by sa zdalo, že ide o singleplayerový horor s rozhodnutami, v skutočnosti tu nájdete aj dva multiplayerové módy.

Prvým z nich je Shared Story Mód. Vy a jeden ďalší spoluhráč si môžete vychutnať celý príbeh Medan v kooperácii. Príbeh je dávkovaný spoločne, jednou kamerou pre obe postavy, ale často aj oddelene, kedy niektoré sekcie v príbehu odohrá len jedna postava, na úplne inom mieste.

Samozrejme nebudú chýbať rozhodnutia, na ktoré budú mať dopad obaja hráči, nie vždy sa zhodnú a to samozrejme ovplyvní vývoj deja aj osud postáv.

Druhým multiplayerovým módom je Movie Night mód. Ide o gaučový mód pre skupinu až piatich hráčov s jedným jediným ovládačom. Každý hráč bude hrať za svoju vlastnú postavu a v istých momentoch si budú podávať ovládač podľa toho, kto bude na rade.

Hráči majú plnú kontrolu nad svojou postavou, kontrolu nad rozhodnutiami a ovplyvňuje aj vývoj pre ostatné postavy. Môže sa tak stať, že budete musieť rozhodnúť – zachrániť samého seba, alebo sa obetovať pre ostatných?

Všetky hry v sérii The Dark Pictures Anthology budú dizajnované tak, aby sa dali vychutnať aj v singleplayeri, aj v multiplayeri/kooperácii. Ukážku toho, ako to bude fungovať, si môžete pozrieť v najnovšom traileri vyššie.

Hororová hra The Dark Pictures Anthology – Man Of Medan vyjde v digitálnej aj krabicovej verzii na PS4, Xbox One a PC už 30.8.2019.

Man of Medan dostal dátum vydania aj nový trailer

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site