Man of Medan

Man of Medan dostal dátum vydania aj nový trailer

23 mája, 2019 Lukáš Kanik

The Dark Pictures: Man of Medan je ďalšou hrou od tvorcov Until Dawn.

Společnost Cenega Czech ve spolupráci se společností Bandai Namco Entertainment oznamuje datum vydání prvního titulu z nové hororové sbírky THE DARK PICTURES – MAN OF MEDAN. Hra bude v prodeji od 30. 8. 2019 pro PlayStation 4 a Xbox One.

Hra představuje první titul z herní hororové sbírky The Dark Pictures od herního studia Supermassive Games, kde se 4 mladí Američané vydávají na dobrodružnou plavbu za potápěním s cílem najít legendami opředený vrak lodi z druhé světové války. Jakmile se začne den chýlit ke konci a z dálky je slyšet burácení přicházející bouře, začne se jejich nevinný výlet pomalu měnit v to pravé peklo… Kdo přežije a kdo zaplatí životem?

Hráči budou mít možnost převzít roli kteréhokoli z herních protagonistů, z nichž každý nabídne jinou perspektivu k průzkumu a odhalování záhad jejich děsivé situace – a činit rozhodnutí, která změní jejich životy navždy.

K oficiálnej tlačovej správe vydavateľa doplníme aj oficiálny boxart hry Man of Medan. Tá by mala vyjsť v digitálnej aj krabicovej podobe na obe konzoly.

The Dark Pictures Man of Medan Cover Art

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články