Fortnite

Mapu vo Fortnite pravdepodobne čakajú masívne zmeny

5 júla, 2018 Martin Rácz

V prichádzajúcej sérii sa chystajú veľké úpravy.

Piata séria vo Fortnite je už za rohom a v hre sa nám pred koncom aktuálnej štvrtej série, začínajú objavovať rôzne indície. Populárny Battle Royale sa tak okrem iného pripravuje aj  na dejový progress, ktorý prinesie nadchádzajúca sezóna. Vody špekulácií sa rozvlnili, keď bola odpálená raketa, v doposiaľ najväčšej udalosti v hre. Na oblohe vznikla obria pulzujúca trhlina, ktorá sa pomaly zväčšuje.

Hráčovi señior ox sa stala počas hrania fascinujúca vec, tabuľa pri moteli v pri Junk Junction mu zmizla priamo pred očami, keď ju pohltila jedna zo záhadných dimenzionálnych prasklín, ktoré sa objavili po odpálení rakety.

Červie diery, ktoré narušujú časopriestorové kontinuum?

Tieto skutočnosti nútia hráčov premýšľať nad tým, že v piatej sérii by mohlo prísť k naozaj výrazným zmenám na mape. Podľa špekulácii by mohlo ísť o červie diery, ktoré presúvajú predmety dopredu, alebo dozadu v čase.

Vyzerá to, že vývojári nám chystajú opäť ďalšie zaujímavé prekvapenie a mapa vo Fortnite dostane masívne zmeny. Piata séria je už na spadnutie a začína presne o 7 dní, uvidíme, čo z mnohých špekulácií sa potvrdí , či vyvráti. Tak či onak, bude zaujímavé sledovať, aké zmeny v hre nastanú.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články