Marshmello mal epický koncert vo Fornite, sledovali ho milióny hráčov

Marshmello Fortnite Event

Udalosť, akú sme v hrách ešte nikdy nevideli. 

Marshmello, americký DJ a producent, usporiadal koncert priamo v hre Fortnite, v spolupráci s Epic Games. Pre všetkých hráčov na planéte pripravil desať minútový hudobný set, ku ktorému vývojári z Epicu pripravili Epické predstavenie. Obrovský stage, hologramy, tanečné parkety, ohňostroj, osvetlenia a špeciálne efekty – všetko, čo by ste očakávali na skutočnom koncerte.

Pravdepodobne tak išlo o najsledovanejší hudobný koncert v histórii. Geoff Keighley totiž prezradil, že priamo v hre ho sledovalo viac ako 10 miliónov hráčov súčasne na všetkých platformách. Mimo hry koncert Marshmello sledovali ďalšie milióny na Youtube a na Twitchi. Hudobník zavesil na svoj youtube kanál oficiálne video, záznam akcie si tak môžete pozrieť priamo tu:

Koncert prebiehal naživo, Marshmello totiž priamo do hry na všetkých platformách naživo rozprával do mikrofónu. Svojim fanúšikom poďakoval aj na Twitteri. Potešili ho nespočetné videá o tom, ako ľudia sledovali koncert, niektorí dokonca so svojimi deťmi, aj neskoro večer.

Epic Games počas koncertu deaktivovalo hudbu v emotikonoch, takže ľudia mohli tancovať bez toho, aby prehrávali iné zvuky. Na stagi bola na krátky čas aj vypnutá gravitácia.

Niektoré z reakcií na koncert môžete vidieť nižšie, bola to skutočná šou. Aj toto sú veci, ktoré z Fortnite robia najznámejšiu a najrhávanejšiu hru na planéte.

https://twitter.com/Siefe/status/1091834459194880000

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site