Guardians of the Galaxy Date

Marvel’s Guardians of the Galaxy oznámené, sledujte trailery

13 júna, 2021 Lukáš Kanik

Square Enix oficiálne odhalilo Guardians of the Galaxy!

Štúdio Eidos Montreal počas uplynulých rokov pracovalo okrem Avengers na ďalšej Marvel hre. Oficiálne licencovanou hrou je Marvel’s Guardians of the Galaxy a vyjde prekvapivo už tento rok.

Square Enix, vydavateľ novej hry, hru predstavil na svojej press konferencii dnes večer. Ide o singleplayer akčnú adventúru z pohľadu tretej osoby, v ktorej vašou hrateľnou postavou bude Peter Quill, alias Starlord. V hre nebude multiplayer a nebude live-service. Square Enix sa zjavne inšpirovalo u Star Wars Jedi: Fallen Order.

Eidos, podobne ako v Avengers, vytvorilo vlastnú verziu strážcov galaxie. Tešiť sa tak môžeme na nový jedinečný dizajn, ale aj originálny príbeh. Fanúšikovia týchto Marvel hrdinov nemusia byť sklamaní, strážcovia si aj v tejto hre zachovajú humor, uštipačné poznámky a vlastnosti, ktoré ich charakterizujú.

Nižšie si môžete pozrieť gameplay ukážku. Prezentuje, akým štýlom vývojári pracujú s cutscénami a hernými mechanikami. Jednou z najdôležitejších bude rozdávanie povelov strážcom počas súbojov. Na druhej strane, v hre dostanete možnosť rozhodovať o vývoji príbehu v dialógoch, čo zanechá reakciu v systéme karmy u jednotlivých postáv.

Marvel’s Guardians of the Galaxy vyjdú na PS5, PS4, Xbox Series X|S aj PC. Dátum vydania bol stanovený na 26.10.2021!

Guardians of the Galaxy Logo

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Lukáš Kanik
Sledujte ma: