Marvel’s Spider-Man lámal v USA rekordy

Marvel’s Spider-Man spôsobil v USA hotovú nákupnú horúčku!

To čo sa podarilo Sony, Marvelu a Insomniac Games zrejme nečakal nikto. Ich Spider-Man bol kolosálny úspech a v USA sa hre podarilo prekonať zopár zaujímavých čísel.

Spider-Man drží rekord v predajoch za prvý mesiac. V Playstation histórii je to exkluzivita, ktorá sa za prvý mesiac najviac predávala. V celkovom rebríčku, v ktorom sa nerozlišujú exkluzivity a ostatné tituly, sa jedná o 7. najväčší launch v histórii.

Prešiel len mesiac a pol od vydania a už sa hra zaradila za Far Cry 5 a God of War ako tretia najpredávanejšia hra tohto roka. Dá sa však očakávať, že ich čoskoro predbehne Red Dead Redemption 2.

Aby ste si ale ešte lepšie vedeli predstaviť, o aký veľký launch sa v prípade Marvel’s Spider-Mana jednalo, prikladáme ešte jednu štatistiku. Predaje tohto Spider-Mana za prvý mesiac sú o 37% vyššie ako predaje všetkých minulých Spider-Man hier od roku 1995 v súčte!

Marek Jaroš

Mám 21 rokov a na CentrumHer.eu to s Lukášom ťahám už takmer 6 rokov. A ak práve nehrám najnovšie pecky, tak ma nájdete na MatFyze kde študujem, alebo s mojou priateľkou Saši 🙂
Marek Jaroš

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site