Mass Effect 4: Garrus, Krogani, Aria, alebo Javik v hlavnej úlohe

14 mája, 2013 Lukáš Kanik

Producenti Mass Effect série už rozmýšľajú, ktorým smerom by sa séria mala uberať. 

Casey Hudson a Preston Watamaniuk, ktorí sú spojení s univerzom od samých začiatkov niečo vyzradili časopisu OXM v rozhovore, alebo skôr pouvažovali, ktorým smerom by sa série teoreticky mohla uberať.

Vieme, že v hlavnej úlohe už nebude John Shepard, ale univerzum je plné príbehov, ktoré by stáli za to. Casey Hudson uvažuje nad Garrusom Vakarianom a jeho pôsobení v C-Sec, Preston zase spomenul vojnu Kroganov. Nakoniec aj Aria má bohatú minulosť.

Hlavný scenárista Mac Walters spomenul príbehy postáv Arie, Illusive Mana alebo Kai Lenga, ktoré (ako knihy dokázali) ponúkajú ešte obrovskú inšpiráciu na nové príbehy. Mike Gamble by rád videl príbeh Javika, posledného žijúceho člena rasy Proteánov a s ktorým sme prišli do kontaktu v DLC From Ashes.

Fanúšikovia Mass Effect série by ale vhodných udalostí na spracovanie našli ešte viac, zaujímavé by bolo vidieť napríklad objav Sovereignu a spor Andersona so Sarenom, vojnu Prvého kontaktu, či exodus rasy Quariánov a ich vyhostenie z domovskej planéty.

Čo by ste v novej hre chceli vidieť vy?

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články