MČR CS:GO stream + rozbor týmů

4 októbra, 2014 Laďka Jonášová

Turnaj v Counter-Strike: Global Offensive je další sledovanou hrou celého MČR. Buďte u ní s námi.

Velkou událostí na celém MČR je i finále v Counter-Strike:Global Offensive. Ten určitě přinese mnoho zajímavých akcí, které budou nervy drásat všem, kteří si vůbec pokusí vsadit na vítěze. Ten je velice nejistý, protože během každého matche se vše může změnit. Opět se hraje systémem BO 5, který zajišťuje větší atraktivitu. A kdo že vůbec hraje? Hoši z týmů nEophyte proti Cyborg Factory. Hrát se začíná v sobotu 4. října (októbra) o 10:00. Vítězové si odnesou herní LCD monitory a navíc herní ergonomickou židle.

Sledujte níže komentovaný stream:

ROZBOR TÝMŮ

10438496_827814987252818_898404825720722922_n

nEophyte

STYKO, barb1, KAPARZO, uno, zeRo

nEophyte je jasným favoritem celého turnaje. Stejně tomu tak bylo i na posledním LanCraftu, který tento tým jasně ovládl. Ovšem nic není jen tak. Tato parta se zformovala téměř nedávno. Z původního týmu zbyli jenom dva hráči – KAPARZO a barb1. K nim se přidal teprve šestnáctiletý Patrik “zeRo” Žúdel a poté dva hráči z týmu eSuba.

LanCraft byl vlastně jejich prvním turnajem, ale přesto potvrdili svou pozici na české scéně. To jim určitě dodalo dostatek sebevědomí, které jim pomůže k lepšímu vyhecování na MČR. Myslím si, že se tento tým ještě více semkne a ukáže, že jejich trénink na vícero mapách jim pomůže. Právě nEophyte mají jeden z nejlepších CS tréninků u nás. Dokáží ukázat sehranost na více mapách než jejich sobotní soupeř. Určitě si užijeme senzační boje v de_season a nebo de_cache.

1606404_772660642794604_3309080908382780470_o

Cyborg Factory

naturaL, KLOCEK, Zuhi, smetysh, jEKYL

Cyborg Factory se na posledním LanCraftu předvedli jako tým, který se nedávno sestavil. Vlastně bývalá sestava Cracked Gamers + Dominik “KLOCEK” Klotzmann. Právě určitá nesehranost a zároveň menší počet natrénovaných akcí může tento tým velice poškodit. Navíc je téměř jasné, že zkušenosti se všemi mapami, na kterých se bude hrát budou větší u soupeře. Jejich šance plyne akorát z jasného podcenění nEophyte a nebo dostatku velkého štěstí, které hlavně poplyne z týmového ducha. Přesto nelze tento tým velmi shazovat, úspěch na LanCraftu, který je dostal na MČR, nebyl čistě jen o náhodě. Zvláště Michal “Zuhi” Zouhar by mohl táhnout celý tým k lepším výkonům. Tedy pokud se na jeho kolegové nevykašlou a vyspí se do růžova, aby mohli podat ten nejlepší výkon.

Laďka Jonášová
Sleduj mě