Medvědí bojovníci v Tekken 7 dostávají vlastní trailer

13 decembra, 2016 Vojtěch Sahula

Kuma a Panda se vrací!

Tekken 7 by měl vyjít začátkem příštího roku a vývojáři se nám proto snaží ukázat co nejvíce hratelných postav. Kuma a Panda jsou stálicemi již od prvního dílu oblíbené bojovky. Abych byl přesný, tak Kuma tu je s námi již od prvního dílu a Panda se do seznamu hratelných bojovníků přidala v díle třetím.

Jisté je, že oba medvídci rádi tancují a své rychlé nohy umí používat i na bojišti. Kuma je typickým brutálním medvědem, zatímco Panda je trochu více hravá a bláznivá. Bojový styl Kumy vypadá založený spíše na taktice odrážení protivníka silnými údery zpět, zatímco Panda se spíše snaží dostat protivníka do vzduchu a zde mu zasadí sérii úderů, kterým se nemůže bránit. Kuma pro speciální útok využije své oblíbené jídlo – lososa. S ním pak odpálí protivníka na pořádný Home Run. Panda zase se svým nemesis žongluje ve vzduchu.

Pro Tekken 7 již bylo oznámeno hodně hratelných postav, všechny články o hře najdete zde. Jak jsem již zmiňoval výše, Tekken 7 má vyjít někdy na brzkém začátku příštího roku a to na PC, Playstation 4 a Xbox One.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.