Metro Exodus je odložené na rok 2019

Prvá hra s raytracingom teda nevyjde tento rok.

THQ Nordic dnes oznámili menej šťastnú správu pre fanúšikov FPS série Metro. Nový diel, ktorý bol oznámený pred rokom na E3, nevyjde tento rok na jeseň ako sa pôvodne plánovalo. Na jeseň je už aj tak pripravených množstvo obrovských titulov, no okno v kalendári pravdepodobne nebude jediným dôvodom odkladu.

Ide o čiastočný open-world titul a tak sa práce na hre rozrástli viac, ako kedykoľvek predtým. Ide o najväčšiu hru v sérii takže niet divu, že vývojári budú potrebovať viac času na doladenie po technickej stránke. Najmä preto, že ide o prvý AAA titul s drobným využitím renderovacej techniky raytrace.

Metro Exodus sa tak ukáže znova na tohtoročnej E3 a dočkáme sa ho v prvých mesiacoch roku 2019, ešte pred koncom Marca. Hra vyjde na PC, Xbox One a PlayStation 4. Všetko o Metro Exodus si môžete pozrieť na našich stránkach. 

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu od roku 2010, vášnivý hráč od roku ´99 a zanietený fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza, ktorý nepohrdne zberateľským predmetom
Sledujte ma:
You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Napíš komentár

Musíš byť prihlásený pre napísanie komentára.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site