Metro: Exodus má nový CGI Trailer

Metro Exodus Artwork

Do vydania hry nám ostáva týždeň. 

Metro Exodus je momentálne najočakávanejšia hra, ktorá je u nás populárnejšia, ako napríklad taký Anthem. Obe hry majú veľkú marketingovú kampaň a obe hry sú zahalené aj rúškom kontroverzie. Ako iste viete, Metro: Exodus nevyjde na Steame a PC verzia vyjde exkluzívne na Epic Games Store. Viac o PC verzii Metro Exodus nájdete tu. Samozrejme tí, ktorí si stihli hru na Steame predobjednať ešte pred oznámením tejto smutnej správy, si ju na Steame aj zahrajú, vrátane všetkých DLC.

Vydavateľ Deep Silver dnes uvoľnil nový CGI trailer, čím nás ešte viac navnadí na samotné vydanie hry. Všetko nasvedčuje tomu, že samotná hra bude extrémne kvalitná, navyše u nás vychádza v češtine. Našinci si tak užijú aj príbeh.

Metro Exodus vyjde 15. 2. 2019 na PC, XBox One a PlayStation 4. My by sme mali hru na recenziu dostať už tento týždeň, takže teoreticky by mala byť hotová už na vydanie. Neviem to ale sľúbiť, keďže na stole nám stále ešte ležia hry vydané v posledných dňoch.

Ako bonus prinášame aj nový trailer, ktorý sa venuje ďalšej kategórií zbraní. Toto gameplay video vám predstaví brokovnice a možnosti, ako si ich kustomizovať.

Metro: Exodus si môžete objednať na XGames.sk.

Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site