Microsoft Flight Simulator Xbox Series

Microsoft Flight Simulator je konečne dostupný na Xboxe

28 júla, 2021 Lukáš Kanik

Team Asobo to dokázal, naportoval najnáročnejšiu hru súčasnosti na Xbox.

Technický zázrak. Aj tak by sa dal popísať Microsoft Flight Simulator, ktorý si odteraz môžete zahrať na Xbox Series X a Xbox Series S. Štúdio Asobo pracovalo niekoľko mesiacov na tom, aby najnáročnejšiu hru súčasnosti rozbehali na hardvéri za 400 a 500 eur.

Hra navyše na konzolách beží ešte o čosi lepšie než na počítačoch s M.2 SSD diskom. Z optimalizácií, vďaka ktorým sa hru podarilo rozbehať na Xboxe, budú ťažiť aj PC hráči. Dostali niekoľko aktualizácii pre omnoho lepší beh hry na PC hardvéri.

Microsoft-Flight-Simulator-screenshots-11
Xbox Series X verzia hry v recenziách získala ešte vyššie hodnotenia ako PC verzia a to 92%. Ide o najlepšie hodnotený simulátor v histórii a so svojim spracovaním planéty Zem v pomere 1:1 ponúka skutočne jedinečný zážitok. Môžete napríklad lietadlom nabúrať do svojho domu alebo budovy svojej práce.

Microsoft Flight Simulator je tiež dostupný v Xbox Game Pass. Autori do hry pravidelne pridávajú veľké rozšírenia a známe miesta na zemi vylepšujú ešte detailnejšou grafikou. Prečítajte si našu recenziu.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články