Posledná epizóda

CH Podcast #49 - Hrali sme Resident Evil 4, Diablo 4, ChatGPT a budúcnosť NPC postáv

25. Marec 2023

V najnovšej epizóde nášho ⁠CentrumHer ⁠Podcastu nám Lukáš podrobne opísal svoje pocity z hrania novinky Resident Evil 4. A taktiež sa dozviete, koľko musel čakať v rade na nové Diablo 4. Ale aj to, čo naň hovorí, pochopiteľne.

Ďalej sme sa rozprávali o ChatGPT a budúcnosti NPC postáv, ktoré by vďaka nemu nemuseli byť len polomŕtvou kulisou herného sveta. A predostreli sme aj pár pomerne zaujímavých konceptov, ako by vývojári mohli túto AI zaviesť do hier.

Na koniec sme si vyhodnotili náš veľký prieskum, ktorý sme v posledných pár dňoch robili medzi vami, našimi poslucháčmi a čitateľmi.

Microsoft Rewards oficiálne spustené na Slovensku a v Česku

Body Microsoft Rewards môžete vymeniť aj za kredit na Steam.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik Lukáš Kanik

03. August 2022

Microsoft-Rewards-Slovensko

Microsoft dnes oficiálne spustil funkciu Microsoft Rewards v ďalších 38 krajinách, medzi ktorými je konečne aj Česko a Slovensko. Doteraz boli Rewards dostupné len v 20 najväčších krajinách. Predtým bol tento program známy ako Xbox Live Rewards.

Microsoft Rewards je program Microsoftu, ktorý užívateľov odmeňuje za aktivity v ekosystéme Microsoft. Body získavate za každé vyhľadávanie vo vyhľadávači Bing, za prehliadanie stránok v prehliadači Edge, na kupovanie hier, hranie hier alebo za plnenie rôznych herných questov v Xbox Game Passe.

Do Microsoft Rewards sa môžete zapojiť cez svoj Xbox/Microsoft účet. Priamo na stránke vyhľadávača Bing nájdete aj novú ikonku.

Čo si za Microsoft Rewards body môžete vymeniť?

V našich končinách zatiaľ nemáte na výber mnoho vecí, ktoré si za získané body môžete vymeniť. Zoznam vecí je dostupný na tejto stránke. Je medzi nimi aj darčekový poukaz do League of Legends (100 alebo 650 RP) ale čoskoro pribudne aj možnosť dobiť si Steam peňaženku.

Spomínaný darčekový poukaz League of Legends - 650 RP vás vyjde na 6500 Microsoft Rewards bodov. Od levelu 2 si viete zarobiť aj 250 bodov denne len prehliadaním internetu, maximálne až 7500 bodov mesačne.

V budúcnosti by mala pribudnúť aj možnosť si vymeniť body za krediť na Xbox Store, alebo za členstvo Game Pass.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Profilový obrázok autora článku - Lukáš Kanik

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza

Zobraziť komentáre (0)

Komentáre

Na pridávanie komentárov musíš byť prihlásený

Súvisiace články