Microsoft Rewards Slovensko

Microsoft Rewards oficiálne spustené na Slovensku a v Česku

3 augusta, 2022 Lukáš Kanik

Body Microsoft Rewards môžete vymeniť aj za kredit na Steam.

Microsoft dnes oficiálne spustil funkciu Microsoft Rewards v ďalších 38 krajinách, medzi ktorými je konečne aj Česko a Slovensko. Doteraz boli Rewards dostupné len v 20 najväčších krajinách. Predtým bol tento program známy ako Xbox Live Rewards.

Microsoft Rewards je program Microsoftu, ktorý užívateľov odmeňuje za aktivity v ekosystéme Microsoft. Body získavate za každé vyhľadávanie vo vyhľadávači Bing, za prehliadanie stránok v prehliadači Edge, na kupovanie hier, hranie hier alebo za plnenie rôznych herných questov v Xbox Game Passe.

Do Microsoft Rewards sa môžete zapojiť cez svoj Xbox/Microsoft účet. Priamo na stránke vyhľadávača Bing nájdete aj novú ikonku.

Microsoft Rewards Slovensko 1

Čo si za Microsoft Rewards body môžete vymeniť?

V našich končinách zatiaľ nemáte na výber mnoho vecí, ktoré si za získané body môžete vymeniť. Zoznam vecí je dostupný na tejto stránke. Je medzi nimi aj darčekový poukaz do League of Legends (100 alebo 650 RP) ale čoskoro pribudne aj možnosť dobiť si Steam peňaženku.

Spomínaný darčekový poukaz League of Legends – 650 RP vás vyjde na 6500 Microsoft Rewards bodov. Od levelu 2 si viete zarobiť aj 250 bodov denne len prehliadaním internetu, maximálne až 7500 bodov mesačne.

V budúcnosti by mala pribudnúť aj možnosť si vymeniť body za krediť na Xbox Store, alebo za členstvo Game Pass.

Páči sa ti článok? Podpor nás na Patreone. Ďakujeme.

Súvisiace články