Microsoft vydá Gears 5 aj na Steame, už sa dá predobjednať

Gears 5 Steam Release Date

Microsoft prinesie na Steam aj ďalšie svoje tituly.

V živom prenose Inside Xbox oznamila spoločnosť Microsoft skvelé správy pre PC hráčov. Najnovšia a najočakávanejšia Xbox One exkluzivita vyjde okrem Xboxu a Microsoft Store aj na Steame. Okamžite po oznámení bola na Steame spustená aj stránka Gears 5, kde si hru môžete aj predobjednať, s českým popisom:

Gears, jedna z nejuznávanějších ság videoher, je tady v plné síle a je ještě lepší – obsahuje pět úchvatných režimů a dosud nejpropracovanější kampaň. Hrozí válka a Kait Diaz uniká, aby odhalila, co ji spojuje s protivníkem. Zjišťuje, že největším nebezpečím pro Seru – je ona sama.”

Samotná hra však v češtine nevyjde, teda aspoň zatiaľ to nie je na Steame uvedené. Ďalšia skvelá správa však je, že Steam hráči si budú môcť cez cross-play zahrať so všetkými ostatnými hráčmi na Xboxe alebo na Microsoft Store. Platí to pre kooperatívne aj kompetetívne multiplayerové módy. To je ďalším znakom toho, že Microsoft sa skutočne snaží pre PC komunitu robiť maximum.

Gears 5 priniesol aj ďalšie prekvapenie. Do hry sa totiž dostanú skiny postáv zo sveta HALO. Pravdepodobne len vo forme skinov do online režimov hry, takže nečakajte, že Markusovi Fenixovi príde pomôcť Master Chief.

Gears 5 vyjde na PC a Xbox One už 10.9.2019.

Sledujte ma:

Lukáš Kanik

Šéfredaktor webu Centrumher.eu, fanúšik Half-Life, Mass Effect a Witcher univerza
Sledujte ma:

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

How to whitelist website on AdBlocker?

  • 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  • 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  • 3 Refresh the page and start browsing the site